3 Ocak 2020

Mobil Oyun Tavsiyeleri 2020 (Akıllı Telefon) Android ve iOS

Mobil Oyun Tavsiyeleri 2020 (Akıllı Telefon) Android ve iOS

Android ve iOS platformlar için daha önce yazdığım Mobil Oyun Tavsiyeleri 2019 yazımda geçen sene oynadığım ve elediğim mobil oyunlar listesini paylaşmıştım. 2020 yılı için oynadığım ve önerme yapacağım mobil oyunları bu başlık altında güncel tutmaya çalışacağım.

Assassin's Creed Identity (Ubisoft Entertainment): Ücretli oyundur. Google Play Store'dan 8 TL'ye indirimde iken almıştım. Grafikler oldukça başarılıdır ve bilgisayar grafikleri gibidir. Oyun ücretli olduğu için ilerleme ve bölümler hep vardır bu yüzden keyiflidir. Ücretsiz Assassin's Creed Rebellion gibi aynı bölümü tekrarlarca oynaman gerekmez.
Campaign;
Italy - A Murder of Crows (10 Bölümden Oluşuyor)
Forli – A Crimson Sunset (4 Bölümden Oluşuyor) Ek Paket ve Ücretlidir.

Assassin's Creed Identity

İki Campaign'de İtalya'da geçmektedir. Roma, Forli, Floransa gibi şehirlerde. Oyunda XP kazanmak için Contracts kısmından ek kısa bölümleri oynayabilirsiniz.

Assassin's Creed Rebellion

Assassin's Creed Rebellion (Ubisoft Entertainment): Ücretsiz Assassin's Creed oyunudur. Ufak Herolar ile oynuyorsunuz. Konusu 15. yüzyıl İspanya'da geçmektedir. İlk iki bölüm rahatlıkla oynanmaktadır fakat ilerlemek için Para ile Helix almanız gerekmektedir veya oynadığınız bölümleri tekrar oynayarak Hero'ların kardeşlik seviyelerini artırıp ilerlemeniz gerekiyor.

Grafikler başarılıdır. Fakat oyunun kötü tarafı ücretsiz olduğu için ilerleme zordur ve aynı bölümleri normal veya hızlandırılmış şekilde oynayıp fazlası ile zaman kaybedersiniz. Bundan dolayı oyunun hikayesi yani Campaign'den de kopmuş olursunuz.

ROME: Total War

ROME: Total War - Alexander (Feral Interactive): Total War serisidir ve ücretlidir.

ROME: Total War - Barbarian Invasion (Feral Interactive): Total War serisidir ve ücretlidir.

ROME: Total War (Feral Interactive): Total War serisidir ve ücretlidir.

Mobil Oyun Tavsiyeleri 2020 (Akıllı Telefon) Android ve iOS

Call of Duty®: Mobile (Activision Publishing, Inc.): Call of Duty serisinin mobil PvP oyunu olup, 2019 yılının en iyi oyunları arasındadır. Grafikler başarılıdır ve ücretsizdir. Takım olarak ve tek başına gibi savaş modları vardır. PUBG'ye rakiptir.

Burak AVCI

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder