Wiki

Burak AVCI, www.burakavci.com.tr İçerik

Blogumdaki önemli etiketleri ve açıklamalarını bu Wiki sayfasından ulaşabilirsiniz. Birçok önemli yazımı ve daha sonra dan dönüp benim de yararlandığım makaleleri kategorize edip ilgili etiketler de paylaştım.

Bazen bende bir şey merak ettiğim zaman kendi yazılarıma dönüp bilgiler den yararlanıyorum. Eğer güncellenmesi gereken bir bilgi varsa yazıyı tekrar güncelliyor um. Bu sayede sadece kişisel depomda değil herkesin yararlanması için bilgiyi Publish etmiş oluyorum. Umarım sizin de işinize yarayacaktır.

1) Network: Tüm ağ ve network hakkında genel bilgiler bu kategoridedir. Ağ ürünleri, İnternet, fiber, modem bağlantıları, Wireless cihazları.

2) MobilePhones: Akıllı cihazlar ve Telefon ile ilgili bilgiler bu kategoridedir. Android, iOS, Apple, GSM operatörler, telefon incelemeleri, mobil oyun ve uygulamalar.

3) Blockchain: Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında genel bilgiler bu kategoridedir. Blockchain, bitcoin, sanal paralar ve analizler, kripto borsası ve aracı kurumlar, ethereum, ripple.

4) Tobacco: Tüm Tütün ürünleri ile ilgili genel bilgiler bu kategoridedir. Sigara, Sigara Fiyatları ve Markaları, Sigara Zamları ve Vergileri, Tütün Ürünleri, Kaçak ve Gümrük Sigara, Puro, Pipo, Juul Pod, IQOS, Heets, iQOS 3, Elektronik Sigara, Likit ve Likit Üretimi.

5) Education: Eğitim, Üniversite ve Akademik hayat ile ilgili bilgiler bu kategoridedir. Yüksek Lisans, mühendislik, üniversiteler ve bölümler.

6) Para: Ekonomi ve yatırımlar hakkında tüm bilgileri bu kategoride bulabilirsiniz. Ekonomi, kredi kartı tavsiyesi, yatırım, inşaat, bireysel emeklilik, gayrimenkul, döviz, hisse senedi, viop, borsa istanbul, BIST, ikili opsiyon.

7) Pendik: İstanbul Pendik ilçesine ait bilgileri bu kategoride bulabilirsiniz. Pendik gayrimenkul, Pendik yemek ve cafeler.

8) Istanbul: İstanbul ile ilgili tüm lokasyon, ulaşım, mekanlar, yerler ve genel bilgileri bu kategoride bulabilirsiniz.

9) Java: Java programlama ve Oracle teknolojileri ile ilgili genel bilgileri bu kategoride bulabilirsiniz.

10) Products: Ürün inceleme, tavsiye edilen ürünler, dayanıklı tüketim ve ev aletleri, E-Ticaret ve alışveriş hakkında genel bilgileri bu kategoride bulabilirsiniz.

11) Government: Türkiye, Devlet işleri, Ülke konuları ile ilgili genel bilgileri bu kategoride bulabilirsiniz.

12) Games: Bilgisayar ve Mobil oyunlar bölümüdür. Oyun inceleme, oyunlar hakkında genel bilgileri bu kategoride bulabilirsiniz.

13) Otomobil: Arabalar ve otomobil markaları ile ilgili genel bilgileri bu kategoride bulabilirsiniz.

14) Netflix: Netflix ile ilgili tüm dizi, film, belgesel ve içerikleri bu kategoride bulabilirsiniz.

15) Notebook: Tüm Notebook, Bilgisayar Parçaları, Netbook, SSD, Laptop İncelemeleri, Aldığım Notebook'lar, Donanımsal Çözümler ile ilgili genel bilgileri bu kategoride bulabilirsiniz.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme