Wiki

Burak AVCI, www.burakavci.com.tr İçerik

Blogumdaki önemli etiketleri ve açıklamalarını bu Wiki sayfasından ulaşabilirsiniz. Birçok önemli yazımı ve daha sonra dan dönüp benim de yararlandığım makaleleri kategorize edip ilgili etiketler de paylaştım.

Bazen bende bir şey merak ettiğim zaman kendi yazılarıma dönüp bilgiler den yararlanıyorum. Eğer güncellenmesi gereken bir bilgi varsa yazıyı tekrar güncelliyor um. Bu sayede sadece kişisel depomda değil herkesin yararlanması için bilgiyi Publish etmiş oluyorum. Umarım sizin de işinize yarayacaktır.

Network: Tüm ağ ve network hakkında genel bilgiler bu kategoridedir. Ağ Ürünleri, İnternet Bağlantısı, Fiber Teknoloji, ADSL/VDSL, Modem Bağlantıları, Wireless Cihazları, Modem ve Router Cihazlar.

MobilePhones: Akıllı cihazlar ve Telefon ile ilgili bilgiler bu kategoridedir. Android, iOS, Apple, GSM operatörler, telefon incelemeleri, mobil oyun ve uygulamalar.

Blockchain: Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında genel bilgiler bu kategoridedir. Blockchain, bitcoin, sanal paralar ve analizler, kripto borsası ve aracı kurumlar, ethereum, ripple.

Tobacco: Tüm Tütün ürünleri ile ilgili genel bilgiler bu kategoridedir. Sigara, Sigara Fiyatları ve Markaları, Sigara Zamları ve Vergileri, Tütün Ürünleri, Kaçak ve Gümrük Sigara, Puro, Puro Çeşitleri, Pipo, Djarum, Kretek Sigara, Juul Pod, IQOS, Heets, iQOS 3, Elektronik Sigara, Likit ve Likit Üretimi.

Education: Eğitim, Üniversite ve Akademik hayat ile ilgili bilgiler bu kategoridedir. Yüksek Lisans, Tezli ve Tezsiz Bölümler, Lisans, Mühendislik, Üniversiteler ve Bölümler.

Para: Ekonomi ve yatırımlar hakkında tüm bilgileri bu kategoride bulabilirsiniz. Ekonomi, kredi kartı tavsiyesi, yatırım, inşaat, bireysel emeklilik, gayrimenkul, döviz, hisse senedi, viop, borsa istanbul, BIST, ikili opsiyon.

Istanbul: İstanbul ile ilgili tüm lokasyon, ulaşım, mekanlar, yerler ve genel bilgileri bu kategoride bulabilirsiniz.

Java: Java programlama ve Oracle teknolojileri ile ilgili genel bilgileri bu kategoride bulabilirsiniz.

Products: Ürün İncelemeleri, Tavsiye Edilen Ürünler, Dayanıklı Tüketim ve Ev Aletleri, Kişisel Erkek Bakımı, Parfüm ve Deodorant Önerileri, E-Ticaret ve Alışveriş hakkında genel bilgileri bu kategoride bulabilirsiniz.

Government: Türkiye, Devlet işleri, Ülke konuları ile ilgili genel bilgileri bu kategoride bulabilirsiniz.

* Games: Bilgisayar ve diğer platformlar için oyun tanıtım bölümüdür. Oyun incelemeleri, oyunlar hakkında genel bilgileri, Popüler Bilgisayar Oyun Serileri ile ilgili detaylı bilgileri bu kategoride bulabilirsiniz.

Otomobil: Arabalar ve otomobil markaları ile ilgili genel bilgileri bu kategoride bulabilirsiniz.

Netflix: Netflix platformu ile ilgili tüm dizi, film, belgesel, haber ve içerikleri bu kategoride bulabilirsiniz.

Notebook: Tüm Notebook, Bilgisayar Parçaları, Netbook, SSD, Laptop İncelemeleri, Aldığım Notebook'lar, Donanımsal Çözümler ile ilgili genel bilgileri bu kategoride bulabilirsiniz.

Commandos: Ünlü strateji oyunu Commandos serisi hakkında genel bilgileri bu kategoride bulabilirsiniz. Hem eski seriler hem de Commandos 2: HD Remaster oyunu hakkında detaylı bilgiler mevcuttur.

MobileGames: Sadece mobil oyunlar hakkında detaylı bilgilerin bulunduğu kategoridir. Satın aldığım ve ücretsiz olarak oynadığım mobil oyunları bu kategoride paylaşıyorum.

World of Tanks Blitz: World of Tanks Blitz oyunu hakkında detaylı bilgilerin bulunduğu kategoridir. Hem Steam PC platformu hem de mobil oyun için paylaşımlar yaptığım kategoriden yazılarıma ulaşabilirsiniz.

* Food: Yemek, gıda, yemek tarifleri, sağlıklı ve sağlıksız gıdalar gibi kısacası yemek ve gıda ile ilgili olan tüm bilgileri bu kategoride bulabilirsiniz.

* Rust: Facepunch Studios firması tarafından geliştirilen ve Steam'den satın aldığım Rust ve Mobil uygulaması Rust+ oyunu ile ilgili tüm bilgileri bu kategoride bulabilirsiniz. 01.08.2020 tarihi itibarıyla oyuna verdim, oyuna birçok yeni güncelleme gelmiştir.

Clothing: Giyim, Ayakkabı Markaları ve Önerileri, Erkek Bakımı ve Ürünleri ile ilgili genel bilgileri bu kategoride bulabilirsiniz.

Watches: Saat Markaları ve İncelemeleri. Orijinal, Lisanslı veya Birinci Kalite Saat Markaları ve Tavsiyeleri.

* Life: Yemek yerleri, restoran önerileri, mekan tanıtımı ve tadım tavsiyeleri ile ilgili genel bilgileri bu kategoride bulabilirsiniz.

Perfume: Erkek Parfümleri ve Markaları ilgili genel bilgileri bu kategoride bulabilirsiniz. Erkek Parfüm Markaları, Erkek Cilt Bakım Ürünleri, Erkek Deodorant Markaları, Kaliteli Parfümler

Netflix ve BluTV: İki kategoride Smart TV uygulaması bulunan dizi, film ve video içerik platformu olup Netflix üyeliğimi dondurduğum için artık yazı yazmıyorum. Eski yazılarımı ve BluTV ile ilgili olan yazılarımı ilgili kategorilerden takip edebilirsiniz.

* Multinet: Multinet yemek kartı ile alışveriş yapılan marketler, Çağrı Market ürünleri ve Multinet kullanımı hakkında genel bilgilerin olduğu kategoridir.

Evlilik: Çiftlerin birlikte yaşaması, Evlilik süreci ve bu süreçte alınan eşyalar ve yapılan ritüeller olsun birçok bilgiyi tek kategori altında topladım. Ayrıca Fatura adında bir kategori daha açtım burada da aylık ev fatura ve diğer giderleri sizlere fikir olması açısından paylaşıyorum.


Burak AVCI (Kaynakça) - Update: 29.04.2024

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Makaleye Yorum ve Sorularınızı Bırakabilirsiniz.