Contact

Burak AVCI İletişim

Burak AVCI
Computer Engineer & Blogger

İletişim için E-Posta: burakavcitr@gmail.com

Instagram (Takip Edebilirsiniz): @avcioglutr

LinkedIn: linkedin.com/in/avcioglu

GitHub: github.com/burakavciogluİstatistikler (2020 Kasım)
Alexa Dünya Sıralaması (Global): 210K
Alexa Ülke Sıralaması (Türkiye): 3K
Günlük Tekil Ziyaretçi: 2,000-5,000
Aylık Tekil Ziyaretçi: 90,000-130,000
Google Index: 1000+
Trust Flow Değeri: 30
Citation Flow Değeri: 25
Domain Authority: 24
Dmoz Kaydı: Var
Domain Yaşı: 8+ Yıl (Domain Registration Date 31.07.2013)
Blogger Kuruluşu: 2009 Yılında Kurulmuştur ve 2013 Yılında Domain'e Geçilmiştir. 11+ Yıl
Domain Tasdik: 30.07.2024 Tarihine Kadar NIC.TR Resmi Operatörü ODTÜ METUnic'de Kayıtlıdır.
Security Analysis: Google, Norton, McAfee Site Advisor, Spamhaus
Hosting ve Altyapı: Google Blogger & DNS Services: Yandex.Connect DNS

Burak Avcıoğlu Blog, Blogger Burak AVCI, Link Satışı, Link Borsası, Backlink Satışı, Backlink Paketleri, Link Alım ve Satımı, Aylık Link

Sponsorluk ve Reklam: Blog adresim için aylık link temini, reklam ve projeleriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz. Yukarıdaki e-posta ve diğer adreslerimden bana ulaşabilirsiniz.

Aylık link temini için gerekli ücretlendirme, sitemin trafik ve analiz özelliklerini öğrenmek için bana e-posta atabilirsiniz. Sitem ile ilgili güncel istatistik bu sayfada güncel tutmaya çalışıyorum.

Link Satışı, Link Borsası, Backlink Satışı, Backlink Paketleri, Link Alım ve Satımı, Aylık Link, Google SEO Çalışması, Tanıtım Yazısı, Metin Yazarlığı

BLOG Kuralları ve Önemli Bilgiler (SEO)

* Makale yazarken dışarıya Link asla vermeyin, kaynak adres bile olsa. Makale içinde renklendirme kullanmayın, sadece Bold (Kalın) olarak kelime veya tümceyi belirtiniz. Link tipi bağlantıları da sadece altını çizerek belirtiniz.

* Normal şartlarda blogumda tanıtım yazısı yoktur. Eğer tanıtım yazısı yazdırmak isterseniz yazı fiyatı farklı olup yazı içinde dışarıya link belli süreli şekilde verilmektedir.

* Süresiz Link çıkışı olan ucuz tanıtım yazıları sitenize zarar verir. Bir tanıtım yazısı 10-20 TL olup bu paraya süresiz Link çıkışlı tanıtım yazısı sitenizden isterlerse kabul etmeyiniz. Tanıtım Yazısı sitenizin kalitesini düşürür. Tüm yazılarınız özgün olsun ve kısa olmasın. Bir makale minimum 4-5 paragraf olsun ve alıntıdan oluşmasın. Ben Blogum da Tanıtım Yazısı barındırmıyorum.

* Her zaman özgün ve güncel tutulan, ayrıca yıllanmış bir siteden fazla link çıkışı yapılması Google tarafından çok da kötü algılanmaz. Hem o siteye hemde link verilen siteye bir zararı olmaz. Zarar verdiğine dair kesin bir kanıt veya Google açıklaması yoktur.

* 5 yılı geçmiş ve belli bir yazı kapasitesine ulaşan siteler haftada bir defa siteyi güncel tutması yeterli olacaktır. Örneğin her hafta sadece belirli bir gün (Cuma Günü) bir makale yazarak sitenizi güncel tutabilirsiniz.

* Site değer analizi yaparken Alexa sitesindeki Global ve Türkiye sıralaması yeterli olacaktır. Yeni değerler arasında Alexa Backlink ve Total Backlink gibi eski verileri kullanmaya artık gerek yoktur.

* Domain Authority (DA) site değeri önemli bir veri olup moz[dot]com adresinden sitenizin DA değerini öğrenebilirsiniz. Fakat eski değerler olan Page Authority ve Domain Rank artık eski veriler olduğu için kullanmaya gerek yoktur.


Google Anahtar Kelimeleri: Link Satışı, Link Borsası, Backlink Satışı, Backlink Paketleri, Link Alım ve Satımı, Aylık Link, Google SEO Çalışması, Tanıtım Yazısı, Metin Yazarlığı, Google Adwords.

Burak AVCI - Update: 28.11.2020