18 Şubat 2019

İnternetten İthal Marka Atkı ve Şal Modelleri Nasıl Satın Alınır?


İnternet üzerinden Yurtdışı alışverişi gün geçtikçe benimseniyor ve artıyor. Özellikle Aliexpress sitesinin Türkiye'de kullanım yoğunluğu yerel E-Ticaret sitelerini geçmek üzere. İthal ve ihraç fazlası veya birinci kalite atkı ve şal almak isteyenler için bir Aliexpress benzeri bir site önereceğim. Tabi bu sitede nasıl alışveriş yapacağınızı da anlatacağım.

Pekin, Çin merkezli DHgate.com sitesinden bu alışverişi yapacağız. Aliexpress ile aynı mantıkta çalışır ve Çin'deki Aliexpress'den sonra kullanılan en popüler E-Ticaret sitesidir diyebiliriz.Sitenin hem Türkçe dil desteği var heme mobil uygulaması da mevcut. Telefona indirip oradan da kullanabilirsiniz.


Siteye üye olduktan sonra; Atkı ve Şal Modelleri için arama kısmına erkek modeller için 2019 men luxury scarf veya bayan modeller için 2019 women luxury scarf yazmanız yeterli olacaktır. Yılı yazarsanız bu sene üretilen modeller çıkar yazmazsanız tüm ürünler çıkacaktır.

Ürünler Kaşmir olup genelde 180x70 cm ebatlarında olanlar Şal ve bayanlar için 180x30 olanlar atkı ve erkekler içindir. Markalar ise: Gucci, Hermes, Chanel, Burberry, Louis Vuitton olup daha detaylı bilgi ve sipariş için benimle iletişime geçebilir ve Mail atabilirsiniz. mevcut olan ürünler için yardımcı olabiliriz. Mail: burak@burakavci.com.tr