Sponsorluk

Sponsorluk

Blog adresim için aylık link temini, reklam ve projeleriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz. Contact kısmından mail adresime ulaşabilirsiniz. Aylık Link temini için gerekli ücretlendirme ve Sitemin özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

İletişim için Mail Adresim: burakavcitr@gmail.com
GSM: 0543 348 02 00

Site: www.burakavci.com.tr

6 AYLIK: 200 TL
5 AYLIK: 150 TL
4 AYLIK: 120 TL
3 AYLIK: 100 TL

Konu ile ilgili Google Anahtar Kelimeleri: Link Satışı, Link Borsası, Backlink Satışı, Backlink Paketleri, Link Alım ve Satımı, Aylık Link, Google SEO Çalışması

BLOG Kuralları ve Öneriler

BLOG Kuralları ve Önemli Bilgiler (SEO)

* Makale yazarken dışarıya Link asla vermeyin, kaynak adres bile olsa. Makale içinde renklendirme kullanmayın, sadece Bold (Kalın) olarak kelime veya tümceyi belirtiniz. Link tipi bağlantıları da sadece altını çizerek belirtiniz.

* Süresiz Link çıkışı olan ucuz tanıtım yazıları sitenize zarar verir. Bir tanıtım yazısı 10-20 TL olup bu paraya süresiz Link çıkışlı tanıtım yazısı sitenizden isterlerse kabul etmeyiniz. Tanıtım Yazısı sitenizin kalitesini düşürür. Tüm yazılarınız özgün olsun ve kısa olmasın. Bir makale minimum 4-5 paragraf olsun ve alıntıdan oluşmasın. Ben Blogum da Tanıtım Yazısı barındırmıyorum.

* Her zaman özgün ve güncel tutulan, ayrıca yıllanmış bir siteden fazla link çıkışı yapılması Google tarafından çok da kötü algılanmaz. Hem o siteye hemde link verilen siteye bir zararı olmaz. Zarar verdiğine dair kesin bir kanıt veya Google açıklaması yoktur.

* 5 yılı geçmiş ve belli bir yazı kapasitesine ulaşan siteler haftada bir defa siteyi güncel tutması yeterli olacaktır. Örneğin her hafta sadece belirli bir gün (Cuma Günü) bir makale yazarak sitenizi güncel tutabilirsiniz.

* Blog'da Google Adsense reklamları yoktur. Bununla ilgili detaylı yazımı Google Adsense ile Web Sitesi Reklam Kazançları Türkiye'de Bittimi? başlığından okuyabilirsiniz.

* Blogger'da kod paylaşırken <pre data-codetype="HTML"> </pre> taglarını kullanınız.

* Site değer analizi yaparken Alexa sitesindeki Global ve Türkiye sıralaması yeterli olacaktır. Yeni değerler arasında Alexa Backlink ve Total Backlink gibi eski verileri kullanmaya artık gerek yoktur.

Domain Authority (DA) site değeri önemli bir veri olup moz[dot]com adresinden sitenizin DA değerini öğrenebilirsiniz. Fakat eski değerler olan Page Authority ve Domain Rank artık eski veriler olduğu için kullanmaya gerek yoktur.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme