25 Ocak 2019

En Kaliteli Donmayan ve Yeni Teknoloji Alman Kalitesi IPTV

Germany iPTV www.germanyiptv.de

Uzun süredir IPTV hakkında bir yazı yamayı düşünüyordum. Internet Protokollerini kullanarak yayıncılık yapan bu teknoloji nedir biraz yakından inceleyelim. iPTV, İngilizce "Internet Protocol Television" ifadesinin kısaltmasından gelmektedir.

Televizyona bağlanan modem benzeri bir cihaz sayesinden birçok yayın, dizi, filmler ve maçlar kesintisiz ve ultra kalite de izlenebiliyor. İnternet bağlantınızın fiber optik olması önemlidir daha iyi yayın kalitesi ve hizmet almanız için.

IPTV Mimarisi hakkında bilgi vermek gerekirse;

Taşınabilir ağlarda IPTV hizmetlerini desteklemek için bir mimari olarak 3GPP IP çoklu ortam alt sisteminin (IMS) kullanımına sağlanan çaba büyümektedir. Hem ITU-T hem de ETSI "IMS -tabanlı IPTV" diye adlandırılan standartlar üzerinde çalışmaktadır.

Taşıyıcılar hem ses hem de IPTV hizmetlerini aynı çekirdek altyapılar üzerinden sunma yeteneğine sahip olacaklar ve hizmetlerin gerçekleştirimi geleneksel TV hizmetlerini telefon özellikleriyle birleştirerek doğrudan sağlayabilecekler.

Peki bu kadar bilgiden sonra bir IPTV önercek olursak. Avrupa'nın en büyük paneline ve yayın içeriğine sahip olan, Maç zamanları ve normal zamanlarda da kesinti ve donma gibi problemler yaşatmayan Alman teknolojisi Germany iPTV www.germanyiptv.de ürününü size önerebilirim. Hemm derbi maçlarda hemde sevdiğiniz dizi ve filmleri rahatça izleyebilir, takip edebilirsiniz.