12 Kasım 2014

Kobiler için Ücretsiz Cari Takip Ön Muhasebe Programı

Ücretsiz Cari Takip Ön Muhasebe Programı BilSoft

Küçük ve Orta ölçekli şirketlerin rahatlıkla kullanabileceği ve tamamen ücretsiz bir muhasebe programı olan Cari Takip Ön Muhasebe Programı 2.7 BilSoft tarafından yazılmış olup birçok kobinin ihtiyacını karşılayacağını düşünüyorum.

Genelde Free lisans olarak dağıtımı yapılan bu tür programlarda birçok eksikler vardır. Sınırlı sayıda kullanıcı açma, Çalışanların en çok kullandıkları verileri Excel'e aktarma, detaylı raporlama, faturalandırma gibi temel araçlar pek yoktur.

Bilsoft'u arayıp bu konuda bilgi aldık ve programda hiçbir kısıtlama olmadığını ve güven içerisinde kullanabileceğimizi bize söyledi. Program ücretsiz olduğu için teknik destek alamıyorsunuz fakat almak için belli bir ücret karşılığı BilSoft size bu imkanı sağlıyor.

Programı paylaşım amacım birçok küçük ölçekli şirketlerin bana Free ön muhasebe program sormasıdır. Piyasadakiler belirttiğim gibi en temel Excel'e veri aktarımını bile kısıtlarken BilSoft bunu yapmamış ve Ücretli bir Muhasebe programındaki tüm detayları programına eklemiştir.

Programın özelliklerini sıralayacak olursak;
- Detaylı Raporlama
- Raporlama sayfasını düzenleme
- Verileri Excel'e aktarabilme
- Kullanıcı sayısı açmada bir sınırlama yok
- Detaylı Faturalandırma
- Yedeklerinizi alabiliyorsunuz

Daha fazla bilgi için Bilsoft'un web sitesinde bakabilirsiniz.

Program: Cari Takip Ön Muhasebe Programı
Lisans: Ücretsiz
Versiyon: 2.7
Yazılım Dili: C#
Developer: BilSoft Yazılım Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.
Web: bilsoftyazilim.com
Teknik Destek ve Danışma: (0380) 523 87 52

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder